
Rusko přišlo o více tanků, než mělo na začátku války v aktivní službě. Velitelství pro výcvik a doktríny americké armády ve své zprávě G2 z roku 2024 dokumentuje přes 3 200 zničených hlavních bojových tanků a více než 6 000 obrněných vozidel.

Rusko zvyšuje produkci svých tanků T-90M, o nichž Vladimir Putin prohlásil, že jsou nejlepšími tanky na světě.